Dostałam voucher - i co dalej?

Dostałam voucher - i co dalej?

czwartek, 2021-12-02268Przygotowanie do sesji, Dla Pań, Dla Panów, Dla Par

Jeśli otrzymałaś/eś voucher w prezencie nie musisz go od razu zrealizować. Każdy voucher jest ważny przez rok od daty zakupu. Należy jednak mieć na uwadze, że sesję trzeba zarezerwować z co najmniej 4-tygodniowym wyprzedzeniem.

Często zdarza się, że vouchery są prezentem na Święta Bożego Narodzenia. Ich ważność mija pod koniec następnego roku. Niektórzy czekają do ostatniej chwili, aby go zrealizować. Może się jednak okazać, że pod koniec roku ciężko będzie znaleźć jakiś wolny termin. Zazwyczaj wszystkie terminy grudniowe są zarezerwowane już w październiku. Bardzo Was proszę miejcie to na uwadze :)
Gdy dostaniecie voucher i nadejdzie ta chwila, że postanowicie go zrealizować, po prostu zadzwońcie lub napiszcie a znajdziemy wspólnie dogodny termin. W zależności od rodzaju sesji, której dotyczy voucher dostaniecie ode mnie konkretne wytyczne. Aczkolwiek na moim blogu opisałam wszystkie rodzaje sesji, a także jak się do nich przygotować (Wejdź na BLOG). Najczęściej pytacie mnie o to co zabrać na sesje. Stylizacje możecie mieć dowolne, jak również możecie skorzystać z moich studyjnych łaszków ;), ale muszę wiedzieć o tym wcześniej. Zachęcam również do obejrzenia moich zdjęć w galerii, których ma dotyczyć Wasza sesja (zobacz zdjęcia w GALERIA). Wybierzcie te kadry, które są Wam najbliższe. Nie będziemy ich jednoznacznie kopiować. Zależy mi na wyznaczeniu wspólnego kierunku. Niektóre zdjęcia są bardziej subtelne i niejednoznaczne. Niektóre bardziej odważne. Możecie również znaleźć jakieś swoje inspiracje. Co lubicie, co Wam się podoba, w czym i z czym się dobrze czujecie. To bardzo Ważne, żeby nie wyjść na zdjęciach sztucznie i nie dać się sfotografować tak, jakbyśmy tego nie chcieli. Każda sesja zaczyna się od wypicia wspólnej kawy/herbaty i rozmowy. Przełamujemy lody i ustalamy wspólnie kierunek sesji. Jak osoby, które często widzą się pierwszy raz w życiu, musimy zacząć nadawać na tych samych falach. Nie bójcie się i nie wstydźcie. Odrzucam nieudane kadry i takie, na których wychodzicie w moim odbiorze niekorzystnie. To co dzieje się na sesji zostaje między nami. Zdjęcia, które powstaną są tylko dla Was. Ja bez pytania nigdzie niczego nie wrzucałam i nie wrzucam. Fotografuję profesjonalnie od wielu lat i jest to dla mnie oczywiste, że prywatność i anonimowość jest w tej bardzo ważna - zwłaszcza w tych odważniejszych sesjach, którymi zajmuję się obecnie najczęściej.

Zatem, nie czekajcie do ostatniej chwili i do zobaczenia na sesji!

Sylwia
poniedziałek, 2021-10-25 (12:09)
Sylwia
To wpis specjalnie dla mnie :D Dostałam voucher w prezencie, a nie wiedziałam jak się do niego zabrać, mimo, że potem jak się okazało, wszystko było na nim napisane :′D Ale cóż... tak to jest z kobietami, że potrzebują informacji z kilku źródeł. A teraz jestem już po sesji i mile wspominam ten czas, oglądając zdjęcia ;)

Dodaj swój komentarz:


Imię lub nick (obowiązkowe):

E-mail (obowiązkowy - nie będzie publikowany):

Strona WWW (nieobowiązkowa):

Treść komentarza:

Formatowanie: [b]pogrubienie[/b], [i]kursywa[/i], [u]podkreślenie[/u]

Powiadom mnie o nowych komentarzach do tego postu.

Akceptuję politykę prywatności.

Przepisz kod z obrazka:
CAPTCHA
Jeśli podoba Ci się wpis,
koniecznie zalajkuj,
skomentuj i zapisz się na
newsletter